مقالات

آشنایی با نمایشگاه چای، قهوه، شکلات، کاکائو و شیرینی جات مسکو

درباره نمایشگاه چای، قهوه، شکلات، کاکائو و شیرینی جات مسکو، روسیه (Coffee Tea Cacao Russian Expo)

نمایشگاه چای، قهوه، شکلات، کاکائو و شیرینی جات مسکو، روسیه (Coffee Tea Cacao Russian Expo) از مهم‌ترین رویداد‌های صنعت چای، قهوه، شکلات و… در روسیه است که برای چندمین دوره متوالی در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی مسکو برگزار می‌شود‌.

نمایشگاه چای و قهوه مسکو روسیه تولید‌کنندگان تجهیزات تولید و بسته‌بندی چای، قهوه و شکلات، کشاورزان و صاحبان مزارع، تأمین‌کنندگان تجهیزات کافی‌شاپ و دستگاه‌های رست قهوه و سایر فعالان این حوزه را از سراسر جهان گرد هم می‌آورد تا بتوانند در فضایی کاملاً حرفه‌ای و تخصصی به رقابت تجاری و ارائه محصولات و خدمات خود بپردازند‌.

نمایشگاه شکلات و کاکائو مسکو روسیه میزبان حدود ۱۷۰ غرفه‌دار از سراسر جهان است‌. بیش از ۷۰۰۰ بازدیدکننده حرفه‌ای شامل: صاحبان کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها، باریستا‌ها، تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان نیز از این نمایشگاه بازدید کرده و طبق آمار دوره‌های گذشته درصد بالایی از آن‌ها اقدام به خرید می‌کنند‌.

علت تعداد بالای بازدیدکنندگان نمایشگاه شیرینی‌جات مسکو روسیه را می‌توان تنوع و کیفیت بالای محصولات ارائه شده دانست‌. این موارد به بازدیدکنندگان امکان مقایسه میان طیف وسیعی از محصولات و انتخاب میان آن‌ها را می‌دهد‌.

حضور بیش از ۷۰۰۰ بازدیدکننده باعث شده تا این نمایشگاه فرصت بی‌نظیری برای شرکت‌هایی باشد که در پی نمایش توانایی‌ها و محصولاتشان هستند‌. چرا که می‌توانند آخرین و بهترین محصولاتشان را در فضایی تخصصی ارائه کنند.

از دیگر مزایای شرکت در این نمایشگاه می‌توان به مواردی همچون یافتن مشتریان و شرکای تجاری جدید، افزایش سود فروش، گسترش جغرافیای فروش و توسعه روابط بین‌المللی اشاره کرد. تمام این موارد باعث شده هر ساله تعداد زیادی از شرکت‌ها اقدام به رزرو غرفه در نمایشگاه جای و قهوه مسکو روسیه کنند و از مزایا آن بهره‌مند شوند.

بخش های نمایشگاه چای، قهوه، شکلات، کاکائو و شیرینی جات مسکو، روسیه (Coffee Tea Cacao Russian Expo)

  • تجهیزات و بسته‌بندی چای، قهوه، شکلات، کاکائو، شیرینی‌جات
  • چای و دانه‌های کاکائو
  • دستگاه‌های رست قهوه
  • تجهیزات کافه
  • انواع قهوه
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *