اخبار

دیدار ولادیمیر پلاتونوف رئیس اتاق بازرگانی و صنایع مسکو با نماینده اتاق بازرگانی تهران برگزار شد.

11 فروردین ماه نشستی بین ولادیمیر پلاتونوف رئیس اتاق بازرگانی و صنایع مسکو و علیرضا جعفری نماینده اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار شد.
ولادیمیر پلاتونوف ضمن خوش آمدگویی به میهمان ایرانی، از خدمات اتاق بازرگانی و صنعت مسکو در زمینه فعالیت های اقتصادی خارجی صحبت کردند.
ایشان ضمن اشاره به تفاهمنامه بین دو اتاق مسکو وتهران ، آمادگی اتاق مسکو برای برگزاری نشست تجاری بین تجار دو طرف در مسکو و درتهران را اعلام نمودند.
همچنین قرارشد تا دوطرف لیست اقلام ومحصولات مورد نیاز یا دارای پتانسیل صادراتی را اعلام دارند.
علیرضا جعفری ضمن اشاره به ظرفیت های بالای اتاق تهران وحجم ۴۰ درصدی مبادلات تجاری کل کشور توسط اعضا اتاق تهران ،از اعلام آمادگی برای تسهیل حضور شرکت های روس در اتاق تهران برای نشست بی تو بی تجار دو کشور با هماهنگی اتاق بازرگانی و صنایع تهران خبر داد و به برگزاری یک نشست تجاری بین تجار دوکشور در حاشیه مجمع اقتصادی« روسیه-جهان اسلام»که در اردیبهشت ماه برگزار می شود و قرار است نمایندگانی از اتاق بازرگانی و صنعت مسکو و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در آن شرکت کنندخبر داد.
طرفین به منظور برنامه ریزی برای سازماندهی و برگزاری نشست های B2B در حاشیه این اجلاس، در مسکو نشست دیگری برگزار خواهند نمود.
شایان ذکراست درصورت توافق دو اتاق ،نشست تجار دوکشور در اواخراردیبهشت ماه سالجاری در روسیه برگزار خواهد شد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *