Plugins - Polylang - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (591 entries)

en: Some themes or plugins may not be fully compatible with the language defined by domains.
fa: برخی از پوسته‌ها یا افزونه‌ها ممکن است با زبانی که بر اساس دامنه‌ها تعریف شده است، کاملاً سازگار نباشند.

en: Please enter your license keys:
fa: لطفاً کلیدهای مجوز خود را وارد کنید:

note: translators: %s is a URL slug: `/language/`.
en: Keep %s in pretty permalinks
fa: %s را در پیوندهای یکتای زیبا نگه دار.

note: translators: %s is a URL slug: `/language/`.
en: Remove %s in pretty permalinks
fa: %s را از پیوندهای یکتای زیبا حذف کن.

en: Sorry, you are not allowed to edit options.
fa: متأسفم، شما مجاز به ویرایش گزینه‌ها نیستید.

en: Invalid language identifier
fa: شناسه زبان نامعتبر است.

en: Invalid language slug
fa: نامک زبان نامعتبر است.

en: Invalid language ID
fa: شناسه زبان نامعتبر است.

en: The locale is invalid.
fa: بومی سازی نامعتبر است.

en: Number of items of this type of content in this language.
fa: تعداد موارد از این نوع محتوا در این زبان.

note: translators: %s is the name of the term property (`term_id` or `term_taxonomy_id`).
en: The %s of the language term for this translatable entity.
fa: %s واژه زبانی برای این موجودیت قابل ترجمه است.

en: Tells whether the default category must be created when creating a new language.
fa: مشخص می‌کند که آیا دسته‌بندی پیش‌فرض باید هنگام ایجاد یک زبان جدید ساخته شود یا خیر.

en: Language properties.
fa: ویژگی‌های زبان.

en: List of language locale fallbacks.
fa: فهرست جایگزین‌های محلی‌سازی زبان.

en: Identifier of the page for posts in this language.
fa: شناسه برگه برای نوشته‌ها در این زبان.

en: Page on front ID in this language.
fa: شناسه برگه در صفحه نخست برای این زبان.

en: Host for this language.
fa: میزبان برای این زبان.

en: Search URL in this language.
fa: نشانی جستجو در این زبان.

en: Home URL in this language.
fa: نشانی خانه در این زبان.

en: Tells whether the language is active.
fa: مشخص می‌کند که آیا این زبان فعال است یا خیر.

en: Tells whether the language is the default one.
fa: مشخص می‌کند که آیا این زبان پیش‌فرض است یا خیر.

en: HTML tag for the custom flag.
fa: برچسب HTML برای پرچم سفارشی.

en: Custom flag URL.
fa: نشانی پرچم سفارشی.

en: HTML tag for the flag.
fa: برچسب HTML برای پرچم.

en: Flag URL.
fa: نشانی پرچم.

en: Flag code corresponding to ISO 3166-1 (for example: us for the United States flag).
fa: کد پرچم مطابق با استاندارد ISO 3166-1 (برای مثال: "ir" برای پرچم ایران).

en: Position of the language in the language switcher.
fa: موقعیت زبان در تغییر‌دهندهٔ زبان.

note: translators: %s is a value.
en: Text direction. %s for right-to-left.
fa: جهت متن: "%s" برای راست به چپ.

en: Facebook Locale for the language (for example: en_US).
fa: محلی‌سازی فیس‌بوک برای این زبان (برای مثال: en_US).

en: W3C Locale for the language (for example: en-US).
fa: محلی‌سازی W3C برای این زبان (برای مثال: en-US).

en: WordPress Locale for the language (for example: en_US).
fa: محلی‌سازی وردپرس برای این زبان (برای مثال: en_US).

en: Sorry, you are not allowed to delete this language.
fa: متأسفم، شما مجاز به حذف این زبان نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to edit this language.
fa: متأسفم، شما مجاز به ویرایش این زبان نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to create a language.
fa: متأسفم، شما مجاز به ایجاد یک زبان نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to edit languages.
fa: متأسفم، شما مجاز به ویرایش زبان‌ها نیستید.

en: Cannot create existing language.
fa: نمی‌توان زبان موجود را ایجاد کرد.

en: Language code - preferably 2-letters ISO 639-1 (for example: en).
fa: کد زبان - ترجیحاً دو حرفی بر اساس استاندارد ISO 639-1 (برای مثال: en).

en: Unique identifier for the language.
fa: شناسهٔ یکتای زبان.

en: Empty Term.
fa: واژهٔ خالی

en: Language taxonomy properties for terms.
fa: ویژگی‌های طبقه‌بندی زبان برای واژه‌ها.

en: Invalid post ID.
fa: شناسهٔ نوشته نامعتبر است.

en: Language taxonomy properties for post types.
fa: ویژگی‌های دسته‌بندی زبان برای انواع نوشته‌ها.

note: translators: %s is the name of a database table.
en: Language taxonomy properties for table %s.
fa: ویژگی‌های طبقه‌بندی زبان برای جدول %s.

en: Polylang options
fa: گزینه‌های Polylang

note: translators: %s is a list of option names.
en: Unknown option keys %s.
fa: کلیدهای تنظیمات ناشناخته %s.

note: translators: %s is an option name. translators: %s is the name of an option.
en: Unknown option key %s.
fa: کلید گزینهٔ ناشناخته %s.

en: Polylang's version.
fa: نگارش Polylang.

en: List of taxonomies to translate.
fa: فهرست طبقه‌بندی‌هایی که باید ترجمه شوند.

en: List of data to synchronize.
fa: فهرست داده‌هایی که باید همگام‌سازی شوند.

note: translators: %1$s is a URL slug: `/language/`. %2$s and %3$s are "true/false" values.
en: Remove %1$s in pretty permalinks: %2$s to remove, %3$s to keep.
fa: حذف %1$s در پیوندهای یکتای زیبا: "%2$s" برای حذف، "%3$s" برای نگه داشتن.

note: translators: %1$s and %2$s are "true/false" values.
en: Remove the page name or page ID from the URL of the front page: %1$s to remove, %2$s to keep.
fa: حذف نام یا شناسه برگه از نشانی صفحه نخست: "%1$s" برای حذف، "%2$s" برای نگه داشتن.

en: Polylang's previous version.
fa: نگارش قبلی Polylang.

en: List of post types to translate.
fa: فهرست انواع نوشته‌هایی که باید ترجمه شوند.

en: Translated navigation menus for each theme.
fa: فهرست‌های راهبری ترجمه‌شده برای هر پوسته.

note: translators: %1$s and %2$s are "true/false" values.
en: Translate media: %1$s to translate, %2$s otherwise.
fa: ترجمه رسانه: "%1$s" برای ترجمه، در غیر این صورت "%2$s".

en: List of language taxonomies used for custom DB tables.
fa: فهرست طبقه‌بندی‌های زبانی مورد استفاده برای جداول سفارشی پایگاه داده.

note: translators: %1$s and %2$s are "true/false" values.
en: Remove the language code in URL for the default language: %1$s to hide, %2$s to display.
fa: حذف کد زبان از نشانی برای زبان پیش‌فرض: "%1$s" برای مخفی کردن، "%2$s" برای نمایش.

en: Determine how the current language is defined.
fa: تعیین نحوهٔ تعریف زبان فعلی.

en: Time of first activation of Polylang.
fa: زمان اولین فعال‌سازی Polylang.

en: Domains used when the language is set from different domains.
fa: دامنه‌های مورد استفاده زمانی که زبان بر اساس دامنه‌های مختلف تنظیم می‌شود.

note: translators: %s is a list of URLs.
en: Polylang was unable to access the %s URLs. Please check that the URLs are valid.
fa: پلی‌لنگ نتوانست به نشانی‌های %s دسترسی پیدا کند. لطفاً بررسی کنید که نشانی‌ها معتبر باشند.

note: translators: %s is a list of native language names.
en: Please enter valid URLs for %s.
fa: لطفاً نشانی‌های معتبر برای %s وارد کنید.

en: Slug of the default language.
fa: نامک زبان پیش‌فرض.

note: translators: %1$s and %2$s are "true/false" values.
en: Detect preferred browser language on front page: %1$s to detect, %2$s to not detect.
fa: شناسایی زبان ترجیحی مرورگر در صفحه نخست: "%1$s" برای شناسایی، "%2$s" برای عدم شناسایی.

note: translators: %s is a list of language slugs.
en: The languages %s are unknown and have been discarded.
fa: زبان‌های %s ناشناخته هستند و کنار گذاشته شدند.

note: translators: %s is a language slug.
en: The language %s is unknown and has been discarded.
fa: زبان %s ناشناخته است و کنار گذاشته شد.

en: Please provide a valid language.
fa: لطفاً یک زبان معتبر ارائه دهید.

en: Translations matching the original string are shown as empty in the table. Untranslated content remains unchanged.
fa: ترجمه‌هایی که با عبارت اصلی مطابقت دارند، به‌صورت خالی در جدول نمایش داده می‌شوند. محتوای ترجمه‌نشده بدون تغییر باقی می‌ماند.

note: translators: %1$s placeholder is the language name, %2$s is the language code
en: Language: %1$s - %2$s
fa: زبان: %1$s - %2$s

en: Allows linkage to DeepL Translate.
fa: اجازه اتصال به مترجم DeepLرا فراهم می‌کند.

en: Machine Translation
fa: ترجمه ماشینی

en: The language does not seem to exist.
fa: به نظر می آید این زبان وجود ندارد.

en: Synchronization disabled
fa: همگام‌سازی غیرفعال است.

en: The media are translated
fa: رسانه‌ها ترجمه شده‌اند.

en: The media are not translated
fa: رسانه‌ها ترجمه نشده‌اند.

en: The front page URL contains the page name or page id instead of the language code
fa: آدرس URL برگه نخست شامل نام برگه یا شناسه برگه است به جای کد زبان.

en: Display URL language information for default language
fa: اطلاعات زبان URL را برای زبان پیش‌فرض نمایش دهید.

en: Detect browser language activated
fa: تشخیص زبان مرورگر فعال شده است.

en: Detect browser language deactivated
fa: تشخیص زبان مرورگر غیرفعال شده است.

note: translators: placeholder is the plugin name
en: %s information
fa: اطلاعات %s

en: Not loaded. Contact your host provider.
fa: بارگذاری نشده است. با ارائه‌دهنده میزبان خود تماس بگیرید.

en: PHP SimpleXML extension
fa: توسعه‌یافتهٔ PHP SimpleXML

en: Update now.
fa: هم‌اکنون به‌روزرسانی کنید.

note: translators: 1. and 4. are opening anchor tags 2. the new plugin version 3. and 5. are closing anchor tags.
en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
fa: %1$sنمایش جزئیات نسخه %2$s%3$s یا %4$sهم‌اکنون به‌روز کنید%5$s.

note: translators: 1. opening anchor tag, do not translate 2. the new plugin version 3. closing anchor tag, do not translate.
en: %1$sView version %2$s details%3$s.
fa: %1$sمشاهده جزئیات نسخه %2$s%3$s.

en: Contact your network administrator to install the update.
fa: برای نصب به‌روزرسانی، با مدیر شبکه خود تماس بگیرید.

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
fa: نسخه جدید %1$s موجود است.

en: Some themes or plugins may not be fully compatible with the language defined by the content or by domains.
fa: بعضی از قالب‌ها یا افزونه‌ها ممکن است به طور کامل با زبان تعریف شده توسط محتوا یا دامنه‌ها سازگار نباشند.

en: Activate languages and translations for media only if you need to translate the text attached to the media: the title, the alternative text, the caption, the description... Note that the file is not duplicated.
fa: فقط زبان‌ها و ترجمه‌ها را برای رسانه‌ها فعال کنید اگر نیاز به ترجمه متنی که به رسانه‌ها پیوست شده است دارید: عنوان، متن جایگزین، عنوان فرعی، توضیحات... توجه کنید که فایل دوباره تکثیر نمی‌شود.

en: When the front page is visited, redirects to itself in the browser preferred language. As this doesn't work if it is cached, Polylang will attempt to disable the front page cache for known cache plugins.
fa: هنگام بازدید از برگه نخست ، بر اساس زبان انتخابی مرورگر بازدید کننده ، به صفحه متناظر به آن زبان منتقل خواهد شد. ممکن است این عمل انجام نشود اگر کش وجود داشته باشد بنابر این پولی‌لنگ تلاش خواهد کرد تا کش برگه نخست را در افزونه‌های کش معروف غیرفعال کند.

en: Terms without language
fa: شرایط بدون زبان

en: Posts without language
fa: نوشته های بدون زبان

en: The homepage is not translated in all languages
fa: برگه خانه در همه زبان ها ترجمه نشده است.

en: It is mandatory to translate the static front page in all languages.
fa: این ضروری است که برگه نخست به همه زبان‌ها ترجمه شود.

en: All languages have a translated homepage
fa: برگه نخست به همه زبان ها ترجمه شده است

en: Homepage translated
fa: برگه خانه ترجمه شده است.

en: Undefined
fa: تعریف نشده

note: translators: placeholder is the flag image
en: Flag used in the language switcher: %s
fa: پرچم استفاده شده در تغییر زبان: %s

note: translators: placeholder is the plugin name
en: %s options
fa: گزینه‌های %s

en: Previous and next months
fa: ماه‌های قبلی و بعدی

note: translators: %s: is the translated label of the 'Ignore' button
en: %s: stay at this step
fa: %s: در این مرحله بمانید

note: translators: %s: is the translated label of the 'No' button
en: %s: don't add this language and continue to the next step
fa: %s: این زبان را اضافه نکنید و به مرحله‌ی بعدی بروید

note: translators: %s: is the translated label of the 'Yes' button
en: %s: add this language and continue to the next step
fa: %s: این زبان را اضافه کنید و به مرحله‌ی بعدی بروید.

en: Do you want to add this language before continuing to the next step?
fa: قبل از ادامه به مرحله بعدی، آیا می‌خواهید این زبان را اضافه کنید؟

note: translators: %1$s: is a language flag image, %2$s: is a language native name
en: You selected %1$s %2$s but you didn't add it to the list before continuing to the next step.
fa: شما %1$s %2$s را انتخاب کرده‌اید و قبل از ادامه به مرحله بعدی، آن را به لیست اضافه نکرده‌اید.

en: Languages already defined
fa: زبان‌ها قبلاً تعریف شده‌اند

en: Remove
fa: حذف

en: Select a language to be added
fa: یک زبان را برای اضافه کردن انتخاب کنید

en: First we are going to define the languages that you will use on your website.
fa: ابتدا قصد داریم زبان‌هایی که بر روی وب‌سایت خود استفاده خواهید کرد، تعریف کنیم.

en: This wizard will help you configure your Polylang settings, and get you started quickly with your multilingual website.
fa: این ویزارد به شما کمک می‌کند تنظیمات پولی‌لنگ خود را پیکربندی کنید و به سرعت با وب‌سایت چندزبانه خود شروع کنید.

en: Skip setup
fa: رد کردن راه اندازی

en: Run the Setup Wizard
fa: اجرای راه اندازی سریع

en: You&lsquo;re almost ready to translate your contents!
fa: شما تقریباً آماده برای ترجمه محتواهای خود هستید!

note: translators: %s is the plugin name
en: Welcome to %s
fa: خوش‌آمدید به %s

en: There is an error with a license key.
fa: یک خطا با کلید لایسنس رخ داده است.

en: Please enter your license key:
fa: لطفاً کلید لایسنس خود را وارد کنید:

en: You are using plugins which require a license key.
fa: شما از افزونه‌ی استفاده می‌کنید که نیازمند کلید لایسنس می باشد.

en: Not right now
fa: الان نه

en: Continue
fa: ادامه

note: translators: %s is the plugin name
en: %s &rsaquo; Setup
fa: تنظیمات %s &rsaquo;

en: Help
fa: راهنما

en: Allow Polylang to translate media
fa: اجازه دهید پلی‌لنگ رسانه‌ها را ترجمه کند.

en: You must activate media translation if you want to translate the title, the alternative text, the caption, or the description. Otherwise you can safely deactivate it.
fa: اگر می‌خواهید عنوان، متن جایگزین، عنوان تصویر یا توضیحات را ترجمه کنید، باید ترجمه رسانه‌ها را فعال کنید. در غیر اینصورت، می‌توانید با امنیت خاطر آن را غیرفعال کنید.

en: When you want to insert media in a post, only the media in the language of the current post will be displayed.
fa: زمانی که می‌خواهید رسانه را در یک نوشته قرار دهید، فقط رسانه‌های مربوط به زبان نوشته فعلی نمایش داده می‌شود.

en: When you translate a media, the file is not duplicated on your disk, however you will see one entry per language in the media library.
fa: زمانی که یک رسانه را ترجمه می‌کنید، فایل در دیسک شما دوبار تکثیر نمی‌شود، اما شما یک ورودی برای هر زبان در کتابخانه رسانه مشاهده خواهید کرد.

en: Polylang allows you to translate the text attached to your media, for example the title, the alternative text, the caption, or the description.
fa: پلی‌لنگ به شما اجازه می‌دهد تا متن‌های مرتبط با رسانه‌های خود را ترجمه کنید، به عنوان مثال عنوان، متن جایگزین، عنوان تصویر یا توضیحات.

en: Return to the Dashboard
fa: بازگشت به داشبورد

en: Polylang Business Pack
fa: بسته کسب‌وکار پولی‌لنگ

note: translators: %s is the name of Polylang Business Pack product
en: We have noticed that you are using Polylang with WooCommerce. To ensure a better compatibility, we recommend you use %s which includes both Polylang Pro and Polylang For WooCommerce.
fa: ما متوجه شدیم که شما از پولی‌لنگ با ووکامرس استفاده می‌کنید. برای اطمینان از سازگاری بهتر، توصیه می‌کنیم از %s استفاده کنید که شامل هر دو پولی‌لنگ پرو و پولی‌لنگ برای ووکامرس می‌شود.

en: Purchase Polylang Business Pack
fa: خرید بسته کسب‌وکار پولی‌لنگ

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: Buy now
fa: الان بخرید

en: Thank you for activating Polylang. If you want more advanced features - duplication, synchronization, REST API support, integration with other plugins, etc. - or further help provided by our Premium support, we recommend you upgrade to Polylang Pro.
fa: از فعال‌سازی پولی‌لنگ، از شما سپاس‌گزاریم. اگر می‌خواهید از ویژگی‌های پیشرفته‌تر مانند تکثیر، همگام‌سازی، پشتیبانی از REST API، ادغام با افزونه‌های دیگر و غیره بهره‌مند شوید، یا نیاز به کمک بیشتری از طریق پشتیبانی پرو دارید، توصیه می‌شود به پولی‌لنگ پرو ارتقا دهید.

en: Upgrade to Polylang Pro
fa: ارتقا به نسخه پلی‌لنگ پرو

en: Polylang Pro
fa: پلی‌لنگ پرو

en: View pages
fa: نمایش برگه‌ها

en: You're ready to translate the posts on your website.
fa: شما آماده‌ی ترجمه نوشته‌های وب‌سایت هستید.

en: Translate some pages
fa: تعدادی از برگه‌ها را ترجمه کنید

en: To get your website ready, there are still two steps you need to perform manually: add menus in each language, and add a language switcher to allow your visitors to select their preferred language.
fa: برای آماده کردن وب‌سایت خود، هنوز دو مرحله دیگری را باید به صورت دستی انجام دهید: اضافه کردن فهرست‌ها در هر زبان و اضافه کردن یک ابزار تغییر زبان برای اجازه دادن به بازدیدکنندگان برای انتخاب زبان مورد علاقه خود.

en: Create menus
fa: ایجاد فهرست‌ها

en: Next step
fa: گام بعدی

en: Read documentation
fa: خواند مستندات

en: You're now able to translate your contents such as posts, pages, categories and tags. You can learn how to use Polylang by reading the documentation.
fa: اکنون می‌توانید محتواهای خود را مانند نوشته ها ، برگه‌ها، دسته‌بندی ها و برچسب‌ها ترجمه کنید. می‌توانید با مطالعه مستندات، چگونگی استفاده از پولی‌لنگ را یاد بگیرید.

en: You're ready to translate your contents!
fa: شما آماده به ترجمه محتواهای خود هستید!

en: If you add a new language, don't forget to translate your homepage.
fa: اگر یک زبان جدید اضافه می‌کنید، فراموش نکنید برگه نخست خود را ترجمه کنید.

en: One language is well defined and assigned to your home page.
fa: یک زبان بطور صحیح تعریف شده و به برگه اصلی شما اختصاص داده شده است.

en: We are going to prepare this page in
fa: ما قصد داریم این برگه را آماده کنیم در

en: Your static homepage is already translated in
fa: برگه اصلی شما قبلاً به زبان دیگری ترجمه شده است.

en: After the pages is created, it is up to you to put the translated content in each page linked to each language.
fa: بعد از ایجاد برگه، بر عهده خودتان است که محتوای ترجمه شده را در هر برگه مرتبط با هر زبان قرار دهید.

en: For your site to work correctly, this page must be translated in all available languages.
fa: برای عملکرد صحیح وب‌سایت شما، این برگه باید به تمام زبان‌های موجود ترجمه شود.

note: translators: %s is the language of the front page ( flag, native name and locale )
en: Its language is : %s.
fa: زبان این %s است.

note: translators: %s is the post title of the front page
en: You defined this page as your static homepage: %s.
fa: شما این برگه را به عنوان صفحه خانه خود تعریف کرده‌اید: %s.

en: Ready!
fa: آماده!

en: Homepage
fa: صفحه اصلی

en: Content
fa: محتوا

en: Remove this language
fa: حذف این زبان

en: Ignore
fa: نادیده گرفتن

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بله

en: A language wasn't added.
fa: یک زبان اضافه نشد.

en: You selected a language, however, to be able to continue, you need to add it.
fa: شما یک زبان را انتخاب کرده‌اید، اما برای ادامه، باید آن را اضافه کنید.

en: You need to add at least one language.
fa: شما باید حداقل یک زبان را اضافه کنید.

en: You already added this language.
fa: شما این زبان را قبلاً اضافه کرده‌اید.

en: You need to select a language to be added.
fa: شما باید یک زبان را برای اضافه کردن انتخاب کنید.

en: Licenses
fa: لایسنس ها

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
fa: متاسفانه، شما اجازه ی تغییر تنظیمات و گزینه‌های این سایت را ندارید.

en: Setup
fa: پیکربندی

en: Choose the language to be assigned
fa: زبان مورد نظر را انتخاب کنید

en: The selected language below will be applied to all your content without an assigned language.
fa: زبان انتخاب شده زیر برای تمام محتوای شما که بدون زبان می باشند اختصاص داده خواهد شد.

en: For your site to work correctly, you need to assign a language to all your contents.
fa: برای عملکرد صحیح وب‌سایت شما، باید برای همه محتواهای زبانی تخصیص دهید.

en: Content without language
fa: محتوای بدون زبان

en: Your license key has been disabled.
fa: مجوز لایسنس شما غیرفعال شده است.

en: Privacy Policy Page
fa: برگه‌ی سیاست حفظ حریم خصوصی

note: translators: 1: Plugin name 2: Current WordPress version 3: Required WordPress version
en: %1$s has deactivated itself because you are using an old version of WordPress. You are using using WordPress %2$s. %1$s requires at least WordPress %3$s.
fa: %1$s خود را غیرفعال کرده است زیرا شما از یک نسخه قدیمی از وردپرس استفاده می‌کنید. شما از وردپرس %2$s استفاده می‌کنید. %1$s نسخه حداقل وردپرس %3$s را می‌طلبد.

note: translators: 1: Plugin name 2: Current PHP version 3: Required PHP version
en: %1$s has deactivated itself because you are using an old version of PHP. You are using using PHP %2$s. %1$s requires PHP %3$s.
fa: %1$s خود را غیرفعال کرده است زیرا شما از یک نسخه قدیمی از PHP استفاده می‌کنید. شما از PHP %2$s استفاده می‌کنید. %1$s به PHP %3$s نیاز دارد.

en: North Macedonia
fa: مقدونیه شمالی

note: translators: %1$s is a date, %2$s is link start tag, %3$s is link end tag.
en: Your license key will expire soon! Precisely, it will expire on %1$s. %2$sRenew your license key today!%3$s
fa: کلید لایسنس شما به زودی منقضی خواهد شد! به دقت، در %1$s منقضی می‌شود. %2$sامروز کلید مجوز خود را تمدید کنید!%3$s

en: To enable this feature, you need Polylang Pro.
fa: برای فعال‌سازی این ویژگی، نیاز به پولی‌لنگ پرو است.

en: If you attempt to modify them anyway, your changes will not be saved.
fa: اگر تلاش کنید آن‌ها را تغییر دهید، تغییرات شما ذخیره نخواهد شد.

en: Some taxonomies or metadata may be synchronized with existing translations that you are not allowed to modify.
fa: بعضی از طبقه‌بندی‌ها یا اطلاعات فراداده ممکن است با ترجمه‌های موجود همگام‌سازی شوند که شما اجازه ویرایش آن‌ها را ندارید.

note: translators: %s is a comma separated list of native language names
en: You must translate your static front page in %s.
fa: شما باید برگه نخست(خانه) خود را در %s ترجمه کنید.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: We have noticed that you have been using Polylang for some time. We hope you love it, and we would really appreciate it if you would %1$sgive us a 5 stars rating%2$s.
fa: متوجه شده‌ایم که مدتی است از افزونه پلی‌لنگ استفاده می‌کنید. امیدواریم از آن راضی باشید و ما واقعاً قدردانی می‌کنیم اگر می‌توانید %1$sبه ما امتیاز 5 ستاره بدهید%2$s.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: We have noticed that you are using Polylang with WooCommerce. To ensure compatibility, we recommend you use %1$sPolylang for WooCommerce%2$s.
fa: متوجه شدیم که از افزونه پولی‌لنگ و  افزونه ووکامرس استفاده می‌کنید. برای اطمینان از سازگاری، توصیه می‌کنیم از %1$sپولی‌لنگ برای ووکامرس%2$s استفاده کنید.

note: translators: %1$s and %2$s are Polylang version numbers
en: Before upgrading to %2$s, please upgrade to %1$s.
fa: قبل از ارتقا به %2$s، لطفاً به %1$s ارتقا دهید.

note: Author of the plugin
en: WP SYNTEX
fa: سینتکس وردپرس

note: translators: accessibility text
en: Dismiss this notice.
fa: نادیده گیری این اطلاعیه.

en: User
fa: کاربر

note: translators: %s is a language native name
en: User description - %s
fa: توضیحات کاربر - %s

en: Translated user descriptions
fa: توضیحات کاربر ترجمه شده

en: Tibet
fa: تبت

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: Support and extra features are available to %1$sPolylang Pro%2$s users.
fa: پشتیبانی و ویژگی های بیشتر در کاربران %1$sPolylang Pro%2$s  در دسترس هستند.

en: Upgrade now.
fa: هم اکنون ارتقا دهید.

note: translators: %s is a date
en: Your license key expires on %s.
fa: کلید مجوز شما در%s منقضی می شود.

en: The license key never expires.
fa: کلید مجوز هرگز منقضی نمی شود.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag
en: Your license key has reached its activation limit. %1$sView possible upgrades%2$s now.
fa: کلید مجوز شما به پایان حد فعال بودنش رسیده است. %1$s هم‌اکنون بروزرسانی های ممکن را مشاهده نمائید %2$s.

note: translators: %s is a product name
en: This is not a %s license key.
fa: این یک کلید مجوز%s نیست.

note: translators: %1$s is a product name, %2$s is link start tag, %3$s is link end tag.
en: Your %1$s license key is not active for this URL. Please %2$svisit your account page%3$s to manage your license key URLs.
fa: کلید مجوز %1$s شما برای این نشانی اینترنتی فعال نیست. لطفا %2$sصفحه حساب کابری تان را مشاهده نمائید%3$s تا نشانی های اینترنتی کلید مجوز تام را مدیریت نمائید.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: Invalid license. Please %1$svisit your account page%2$s and verify it.
fa: مجوز نامعتبر. %1$s لطفاً صفحه حساب کاربری تان %2$s را بازدید نموده  و آن را تایید نمائید.

note: translators: %1$s is a date, %2$s is link start tag, %3$s is link end tag.
en: Your license key expired on %1$s. Please %2$srenew your license key%3$s.
fa: کلید مجوز شما در%1$s منقضی شد. لطفا %2$sکلید مجوزتان را تمدید نمائید%3$s.

en: Manage licenses for Polylang Pro and add-ons.
fa: مدیریت لایسنس برای پولی‌لنگ پرو و افزونه‌ها.

en: License keys
fa: کلید های لایسنس

en: Allows to translate custom post types and taxonomies slugs in URLs.
fa: می توانید نامک‌های انواع نوشته‌ها و طبقه‌بندی‌های سفارشی را در URLها ترجمه کنید.

en: Translate slugs
fa: ترجمه آدرس ها (slug)

en: Allows to share the same URL slug across languages for posts and terms.
fa: اجازه می‌دهد تا همان نامک URL را در طول زبان‌ها برای نوشته‌ها و  گزاره‌ها به اشتراک بگذارید.

en: Share slugs
fa: اشتراک گذاشتن آدرس ها (Slug)

en: Error
fa: خطا

en: You do not have permission to install plugin updates
fa: شما مجوز نصب بروزرسانی های افزونه را ندارید

note: translators: Post calendar label. %s: Date.
en: Posts published on %s
fa: نوشته‌های منتشر شده در %s

en: Choose a flag for the language.
fa: یک پرچم برای زبان انتخاب نمائید.

note: translators: accessibility text
en: Filter by group
fa: فیلتر بر اساس گروه

note: translators:  accessibility text, %s is a string potentially in any language
en: Select %s
fa: گزینش %s

en: Description
fa: توصیف

en: Module
fa: ماژول

en: Save Changes
fa: ذخیره ی تنظیمات

en: Cancel
fa: انصراف

en: Delete this language and all its associated data
fa: حذف این زبان و همه‌ داده‌های مربوط به آن

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Choose %s as default language
fa: %s را به عنوان زبان پیشفرض انتخاب کنید

en: Select as default language
fa: انتخاب به عنوان زبان پیشفرض

en: Edit this language
fa: ویرایش این زبان

en: You can set them all to the default language.
fa: شما می توانید همه آنها را به زبان پیشفرض تنظیم نمائید.

en: There are posts, pages, categories or tags without language.
fa: مطالب، صفحات، دسته‌ها یا تگ‌هایی بدون زبان وجود دارند.

note: translators: %s is a URL.
en: Polylang was unable to access the %s URL. Please check that the URL is valid.
fa: پولی‌لنگ قادر به دسترسی به URL %s نبود. لطفاً اطمینان حاصل کنید که URL معتبر است.

note: translators: %s is a native language name.
en: Please enter a valid URL for %s.
fa: لطفا یک URL معتبر برای %s وارد نمایید.

en: Decide how your URLs will look like.
fa: تصمیم گیری نمائید که چگونه URL های شما نمایش داده خواهد شد.

en: Deactivated
fa: غیر فعال شد

en: Activate this module
fa: فعال سازی این ماژول

en: Deactivate
fa: غیرفعال سازی

en: Deactivate this module
fa: غیر فعال کردن این ماژول

en: Configure this module
fa: پیکربندی این ماژول

en: Activate languages and translations management for the custom post types and the taxonomies.
fa: فعال‌سازی مدیریت زبان‌ها و ترجمه‌ها برای انواع نوشته‌های سفارشی و طبقه‌بندی‌های سفارشی.

en: Custom post types and Taxonomies
fa: انواع پست سفارشی و طبقه بندی ها

en: Zimbabwe
fa: زیمبابوه

en: Zambia
fa: زامبیا

en: South Africa
fa: افریقای جنوبی

en: Mayotte
fa: مایوت

en: Yemen
fa: یمن

en: Western Samoa
fa: صحرای غربی

en: Wallis and Futuna
fa: والیس و فوتونا

en: Wales
fa: ولز

en: Vanuatu
fa: وانواتو

en: Vietnam
fa: ویتنام

en: United States Virgin Islands
fa: جزایر ویرجین ایالات متحده

en: British Virgin Islands
fa: جزایر بریتیش ویرجین

en: Veneto
fa: ونتو

en: Venezuela
fa: ونزوئلا

en: Saint Vincent and the Grenadines
fa: سنت وینسنت و گرنادین

en: Vatican
fa: واتيكان

en: Uzbekistan
fa: ازبکستان

en: Uruguay
fa: اوروگوئه

en: United States
fa: ایالات متحدهٔ امریکا

en: Uganda
fa: اوگاندا

en: Ukraine
fa: اوکراین

en: Tanzania
fa: تانزانیا

en: Taiwan
fa: تایوان

en: Tuvalu
fa: تووالو

en: Trinidad and Tobago
fa: ترینیداد و توباگو

en: Turkey
fa: ترکیه

en: Tonga
fa: تونگا

en: Tunisia
fa: تونس

en: Turkmenistan
fa: ترکمنستان

en: Timor-Leste
fa: تیمور

en: Tokelau
fa: توکلائو

en: Tajikistan
fa: تاجیکستان

en: Thailand
fa: تایلند

en: Togo
fa: توگو

en: French Southern Territories
fa: محدوده جنوبی تحت سیطره فرانسه

en: Chad
fa: چاد

en: Turks and Caicos Islands
fa: جزایر تورکس و کایکوس

en: Swaziland
fa: سوازیلند

en: Syria
fa: سوريه

en: El Salvador
fa: الساوادر

en: São Tomé and Príncipe
fa: سائوتومه و پرنسیپ

en: South Sudan
fa: سودان جنوبی

en: Suriname
fa: سورینام

en: Somalia
fa: سومالی

en: Senegal
fa: سنگال

en: San Marino
fa: سان مارینو

en: Sierra Leone
fa: سیرالئون

en: Slovakia
fa: اسلواکی

en: Slovenia
fa: اسلوونی

en: Saint Helena
fa: سنت هلن

en: Singapore
fa: سنگاپور

en: Sweden
fa: سوئد

en: Sudan
fa: سودان

en: Scotland
fa: اسکاتلند

en: Seychelles
fa: سیشل

en: Solomon Islands
fa: جزایر سلیمان

en: Saudi Arabia
fa: عربستان سعودی

en: Rwanda
fa: رواندا

en: Russia
fa: روسیه

en: Serbia
fa: صربستان

en: Romania
fa: رومانی

en: Quebec
fa: کبک

en: Qatar
fa: قطر

en: Paraguay
fa: پاراگوئه

en: Belau
fa: پالائو

en: Portugal
fa: پرتغال

en: Palestinian Territory
fa: سرزمینهای فلسطین

en: Pitcairn
fa: پیتکارین

en: Saint Pierre and Miquelon
fa: سنت پیر و میکلون

en: Poland
fa: لهستان

en: Pakistan
fa: پاکستان

en: Philippines
fa: فیلیپین

en: Papua New Guinea
fa: پاپوا گینهٔ نو

en: French Polynesia
fa: پلی نزی فرانسه

en: Peru
fa: پرو

en: Panama
fa: پاناما

en: Oman
fa: عمان

en: Occitania
fa: اوکیتانیا

en: New Zealand
fa: زلاند نو

en: Niue
fa: نیوئه

en: Nauru
fa: نائورو

en: Nepal
fa: نپال

en: Norway
fa: نروژ

en: Netherlands
fa: هلند

en: Nicaragua
fa: نیکاراگوئه

en: Nigeria
fa: نیجریه

en: Norfolk Island
fa: جزیره نورفولک

en: Niger
fa: نیجر

en: New Caledonia
fa: کالدونیای جدید

en: Namibia
fa: نامیبیا

en: Mozambique
fa: موزامبیک

en: Malaysia
fa: مالزی

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Malawi
fa: مالاوی

en: Maldives
fa: مالديو

en: Mauritius
fa: موریس

en: Malta
fa: مالتا

en: Montserrat
fa: مونتسرات

en: Mauritania
fa: موریتانی

en: Martinique
fa: مارتینیک

en: Macao
fa: ماکائو

en: Mongolia
fa: مغولستان

en: Myanmar
fa: ميانمار

en: Mali
fa: مالی

en: Marshall Islands
fa: جزایر مارشال

en: Madagascar
fa: ماداگاسکار

en: Montenegro
fa: مونته‌نگرو

en: Moldova
fa: مولداوی

en: Monaco
fa: موناکو

en: Morocco
fa: مراکش

en: Libya
fa: لیبی

en: Latvia
fa: لتونی

en: Luxembourg
fa: لوكسامبورگ

en: Lithuania
fa: لیتوانی

en: Lesotho
fa: لسوتو

en: Liberia
fa: لیبریا

en: Sri Lanka
fa: سری‌لانکا

en: Liechtenstein
fa: لیختن‌اشتاین

en: Saint Lucia
fa: سنت لوسیا

en: Lebanon
fa: لبنان

en: Laos
fa: لائوس

en: Kazakhstan
fa: قزاقستان

en: Cayman Islands
fa: جزابر کیمن

en: Kuwait
fa: كويت

en: Kurdistan
fa: کردستان

en: South Korea
fa: کرهٔ جنوبی

en: North Korea
fa: کرهٔ شمالی

en: Saint Kitts and Nevis
fa: سنت کیتس و نویس

en: Comoros
fa: کومورو

en: Kiribati
fa: کیریباتی

en: Cambodia
fa: کامبوج

en: Kyrgyzstan
fa: قرقیزستان

en: Kenya
fa: کنیا

en: Japan
fa: ژاپن

en: Jordan
fa: اردن

en: Jamaica
fa: جامائیکا

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Iceland
fa: ایسلند

en: Iran
fa: ایران

en: Iraq
fa: عراق

en: British Indian Ocean Territory
fa: محدوده اقیانوس هند تحت سیطره بریتانیا

en: India
fa: هند

en: Israel
fa: اسرائیل

en: Republic of Ireland
fa: جمهوری ایرلند

en: Indonesia
fa: اندونزی

en: Hungary
fa: مجارستان

en: Haiti
fa: هاییتی

en: Croatia
fa: کرواسی

en: Honduras
fa: هندوراس

en: Heard Island and McDonald Islands
fa: جزیره هرد و جزایر مک‌دونالد

en: Hong Kong
fa: هنگ‌کنگ، ناحیهٔ ویژهٔ حکومتی چین

en: Guyana
fa: گویان

en: Guinea-Bissau
fa: گینهٔ بیسائو

en: Guatemala
fa: گواتمالا

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
fa: جزایر جورجیای جنوبی و ساندویچ جنوبی

en: Greece
fa: یونان

en: Equatorial Guinea
fa: گینهٔ استوایی

en: Guadeloupe
fa: گوادولوپ

en: Guinea
fa: گینه

en: Gambia
fa: گامبیا

en: Greenland
fa: گرینلند

en: Gibraltar
fa: جبل الطارق

en: Ghana
fa: غنا

en: Georgia
fa: گرجستان

en: Grenada
fa: گرانادا

en: United Kingdom
fa: بریتانیا

en: Galicia
fa: گالیسیا

en: Gabon
fa: گابون

en: France
fa: فرانسه

en: Faroe Islands
fa: جزایر فارو

en: Micronesia
fa: میکرونزی

en: Falkland Islands
fa: جزایر فالکلند

en: Fiji
fa: فیجی

en: Finland
fa: فنلاند

en: Ethiopia
fa: اتیوپی

en: Esperanto
fa: زبان بین المللی

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Eritrea
fa: اریتره

en: England
fa: انگلستان

en: Western Sahara
fa: صحرای غربی

en: Egypt
fa: مصر

en: Estonia
fa: استونی

en: Ecuador
fa: اکوادر

en: Algeria
fa: الجزایر

en: Dominican Republic
fa: جمهوری دومینیکن

en: Dominica
fa: دومینیک

en: Denmark
fa: دانمارک

en: Djibouti
fa: جیبوتی

en: Germany
fa: آلمان

en: Czech Republic
fa: جمهوری چک

en: Cyprus
fa: قبرس

en: Christmas Island
fa: جزیره کریسمس

en: Cape Verde
fa: کیپ ورد

en: Cuba
fa: کوبا

en: Costa Rica
fa: كاستا ريكا

en: Colombia
fa: کلمبیا

en: China
fa: چین

en: Cameroon
fa: کامرون

en: Chile
fa: شیلی

en: Cook Islands
fa: جزایر کوک

en: Ivory Coast
fa: ساحل عاج

en: Switzerland
fa: سوئیس

en: Congo
fa: کنگو

en: Central African Republic
fa: جمهوری افریقای مرکزی

en: Democratic Republic of the Congo
fa: کنگو کینشاسا

en: Cocos
fa: کوکوس

en: Catalonia
fa: کاتالونیا

en: Canada
fa: کانادا

en: Belize
fa: بلیز

en: Belarus
fa: بیلوروسی

en: Botswana
fa: بوتسوانا

en: Bhutan
fa: بوتان

en: Bahamas
fa: باهاما

en: Brazil
fa: برزیل

en: Bolivia
fa: بولیوی

en: Brunei
fa: برونئی

en: Bermuda
fa: برمودا

en: Benin
fa: بنین

en: Burundi
fa: بوروندی

en: Bahrain
fa: بحرين

en: Bulgaria
fa: بلغارستان

en: Burkina Faso
fa: بورکینافاسو

en: Belgium
fa: بلژیک

en: Bangladesh
fa: بنگلادش

en: Barbados
fa: باربادوس

en: Basque Country
fa: ناحیه باسک

en: Bosnia and Herzegovina
fa: بوسنی و هرزگوین

en: Azerbaijan
fa: جمهوری آذربایجان

en: Åland Islands
fa: جزایر Åland

en: Aruba
fa: آروبا

en: Australia
fa: استرالیا

en: Austria
fa: اتریش

en: Arab league
fa: لیگ عرب

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Angola
fa: آنگولا

en: Netherlands Antilles
fa: آنتیل هلند

en: Armenia
fa: ارمنستان

en: Albania
fa: آلبانی

en: Anguilla
fa: آنگویلا

en: Antigua and Barbuda
fa: آنتیگوا و باربودا

en: Afghanistan
fa: افغانستان

en: United Arab Emirates
fa: امارات متحدهٔ عربی

en: Andorra
fa: آندورا

note: translators: accessibility text
en: Translation
fa: ترجمه

en: Posts Page
fa: برگه نوشته‌ها

en: Front Page
fa: صفحه اصلی

en: Add to Menu
fa: افزودن به فهرست

en: The flag does not exist
fa: پرچم وجود ندارد

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Add a translation in %s
fa: افزودن یک ترجمه در %s

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: This item is in %s
fa: این آیتم در %s هست

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Edit the translation in %s
fa: ویرایش ترجمه در %s

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Edit this item in %s
fa: ویرایش این آیتم در %s

note: Description of the plugin
en: Adds multilingual capability to WordPress
fa: امکان چند زبانگی را به وردپرس اضافه می کند

note: Plugin Name of the plugin
en: Polylang
fa: چند زبانه

en: Activate
fa: فعال کردن

en: Activated
fa: فعال شده

en: Close
fa: بستن

en: Polylang has been deactivated because you upgraded from a too old version.
fa: چند زبانه غیرفعال شده است زیرا شما از یک نسخه خیلی قدیمی ارتقا یافته اید.

en: Title:
fa: عنوان:

en: Displays a language switcher
fa: یک تغییر دهنده زبان نمایش می دهد

en: Displays as a dropdown
fa: نمایش بصورت کشویی

en: Hides languages with no translation
fa: زبان های بدون ترجمه را مخفی می کند

en: Hides the current language
fa: زبان فعلی را مخفی می کند

en: Forces link to front page
fa: لینک به صفحه اصلی را اجبار می کند

en: Displays flags
fa: پرچم ها را نمایش می دهد

en: Displays language names
fa: نام های زبان را نمایش می دهد

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
fa: ورود <strong>مطالب، صفحات، نظرات، فیلدهای سفارشی، دسته ها و تگ ها</strong> از یک فایل خروجی وردپرس.

en: Uncategorized
fa: دسته بندی نشده

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Search
fa: جستجو

en: Use this to remove unused strings from database, for example after a plugin has been uninstalled.
fa: استفاده از این جهت حذف رشته های استفاده نشده از پایگاه داده، برای مثال بعد از حذف شدن یک افزونه.

en: Clean strings translation database
fa: پاک سازی پایگاه داده ترجمه رشته ها

en: Search translations
fa: جستجوی ترجمه ها

en: The synchronization options allow to maintain exact same values (or translations in the case of taxonomies and page parent) of meta content between the translations of a post or page.
fa: گزینه های همگام سازی اجازه می دهد که مقادیر دقیق (یا ترجمه ها در مورد طبقه بندی ها و والدین صفحه) محتوای متا بین ترجمه های یک پست یا صفحه را حفظ کنند.

en: Synchronization
fa: هماهنگ سازی

en: Activate languages and translations for custom taxonomies.
fa: فعال سازی زبان ها و ترجمه ها برای طبقه بندی های سفارشی

en: Custom taxonomies
fa: طبقه بندی سفارشی (Taxonomies)

en: Activate languages and translations for custom post types.
fa: فعال سازی زبان ها و ترجمه ها برای انواع مطالب سفارشی (Custom Post Type)

en: Custom post types
fa: انواع پست سفارشی

en: Media
fa: رسانه

en: Detect browser language
fa: تشخیص زبان مرورگر

note: translators: %1$s example url when the option is active. %2$s example url when the option is not active
en: Example: %1$s instead of %2$s
fa: مثلاً: %1$s به جای %2$s

en: The front page URL contains the language code instead of the page name or page id
fa: آدرس URL صفحه اصلی حاوی کد زبان به جای نام یا شناسه برگه است.

en: Hide URL language information for default language
fa: مخفی سازی اطلاعات زبان URL برای زبان پیشفرض

en: The language is set from different domains
fa: زبان از دامنه های مختلف تنظیم شده است

en: The language is set from the subdomain name in pretty permalinks
fa: زبان از نام زیردامنه در پیوندهای دائم تنظیم شده است

en: Example:
fa: مثال:

en: The language is set from the code in the URL
fa: زبان از کد در URL تنظیم شده است

en: The language is set from the directory name in pretty permalinks
fa: زبان از نام فهرست (Directory) در پیوندهای دائم، تنظیم شده است

en: Posts, pages, categories and tags URLs will not be modified.
fa: پیوند‌های نوشته‌ها، برگه‌ها، دسته‌بنده‌ها و برچسب‌ها تغییر نمی‌کند.

en: The language is set from content
fa: زبان از محتوا تنظیم شده است

en: URL modifications
fa: اصلاحات URL

note: translators: accessibility text
en: Default language
fa: زبان پیشفرض

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Position of the language in the language switcher
fa: موقعیت زبان در تغییر دهنده زبان

en: Choose the text direction for the language
fa: جهت متن را برای زبان انتخاب کنید

en: right to left
fa: راست به چپ

en: left to right
fa: چپ به راست

en: Text direction
fa: جهت متن

en: Language code - preferably 2-letters ISO 639-1  (for example: en)
fa: کد زبان - ترجیحا کد دو حرفی ISO 639-1 (برای مثال: en)

en: Language code
fa: کد زبان

en: WordPress Locale for the language (for example: en_US). You will need to install the .mo file for this language.
fa: محلی سازی وردپرس برای زبان (برای مثال: en_US). شما نیاز به نصب فایل mo. برای این زبان دارید.

en: The name is how it is displayed on your site (for example: English).
fa: نام، برای چگونگی نمایش آن در سایت شما می باشد (برای مثال: انگلیسی)

en: You can choose a language in the list or directly edit it below.
fa: شما می توانید در لیست یک زبان را انتخاب کنید یا آن را به صورت مستقیم در زیر ویرایش کنید.

en: Choose a language
fa: یک زبان انتخاب کنید

en: Add new language
fa: افزودن زبان جدید

en: Edit language
fa: ویرایش زبان

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: Polylang is provided with an extensive %1$sdocumentation%2$s (in English). It includes information on how to set up your multilingual site and use it on a daily basis; FAQs, and documentation for developers to adapt their plugins and themes.
fa: پولی‌لنگ با %1$sمستندات%2$s کامل (به انگلیسی) ارائه شده است. این مستندات شامل اطلاعاتی در مورد چگونگی راه‌اندازی و استفاده از سایت چندزبانه شما به صورت روزانه، پرسش‌های متداول و مستندات برای توسعه‌دهندگان برای سازگاری جهت ساختن افزونه‌ها و قالب‌هایشان است.

en: Filter
fa: فیلتر

en: View all groups
fa: مشاهده همه گروه ها

en: Translations
fa: ترجمه ها

en: Group
fa: گروه

en: Name
fa: نام

en: String
fa: رشته

en: Posts
fa: نوشته ها

en: Flag
fa: پرچم

en: Order
fa: ترتیب

en: Code
fa: کد

en: Locale
fa: محلی (Locale)

en: Full name
fa: نام کامل

en: Delete
fa: حذف

en: You are about to permanently delete this language. Are you sure?
fa: شما در حال حذف همیشگی این زبان هستید. آیا اطمینان دارید؟

en: Featured image
fa: تصویر ویژه

en: Page order
fa: ترتیب صفحه

en: Page template
fa: قالب (Template) صفحه

en: Page parent
fa: والد صفحه

en: Post format
fa: قالب بندی مطلب (Post Format)

en: Published date
fa: تاریخ انتشار

en: Sticky posts
fa: مطالب مهم (Sticky)

en: Ping status
fa: وضعیت پینگ

en: Comment status
fa: وضعیت نظرات

en: Custom fields
fa: فیلدهای سفارشی

en: Taxonomies
fa: طبقه بندی ها

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Translations updated.
fa: ترجمه ها بروز شدند.

en: Strings translations
fa: ترجمه های عبارات

en: About Polylang
fa: درباره چند زبانه

en: The language was created, but the WordPress language file was not downloaded. Please install it manually.
fa: زبان ایجاد شد، اما فایل زبان وردپرس دانلود نشده بود. لطفا آن را به صورت دستی نصب کنید.

en: Filters content by language
fa: فیلتر کردن محتوا بر اساس زبان

en: Show all languages
fa: نمایش همه زبان ها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Widget text
fa: متن ابزارک

en: Widget title
fa: عنوان ابزارک

en: Language switcher
fa: تغییر دهنده زبان

en: The language must have a name
fa: زبان باید یک نام داشته باشد

en: The language code must be unique
fa: کد زبان باید یکتا باشد.

en: The language code contains invalid characters
fa: کد زبان حاوی حروف نامعتبر است

en: Enter a valid WordPress locale
fa: یک فایل ترجمه معتبر وردپرس وارد نمائید.

en: Language updated.
fa: زبان بروز شد.

en: Language deleted.
fa: زبان حذف شد.

en: Language added.
fa: زبان اضافه شد.

en: Impossible to add the language.
fa: افزودن زبان غیر ممکن است.

en: All languages
fa: تمامی زبان ها

en: The widget is displayed for:
fa: این ابزارک نمایش داده شده است برای:

en: None
fa: هیچ کدام

en: Sets the language
fa: زبان را تنظیم می کند

en: Edit
fa: ویرایش

en: (no parent)
fa: (بدون والد)

en: Languages
fa: زبان ها

en: Language
fa: زبان

en: &mdash; No Change &mdash;
fa: &mdash; بدون تغییر &mdash;
