نمایشگاه روس پلاست روسیه

رویداد پیش رو : 31-29 خرداد 1403 : 19-17 2024JUN

نمایشگاه Rosplast 2024

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و مواد صنعت پلاستیک
Rosplast یک نمایشگاه پیشرو و فعال در حال توسعه است که تجهیزات مدرن، مواد و فناوری های مختلف برای پردازش و تولید محصولات پلاستیکی را به نمایش می گذارد. نمایشگاه دائما در حال رشد و مخاطبان هدف منحصر به فرد شرایط مطلوبی را برای تعامل شرکای تجاری، توسعه تجارت و رشد صنعت پلیمر در روسیه ایجاد می کند.این نمایشگاه سالانه از سال 2010 همزمان با نمایشگاه بین المللی قالب ها و قالب ها، تجهیزات و فناوری های تولید محصولات روزمولد برگزار می شود.
Rosplast یک نمایشگاه پیشرو و فعال د حال توسعه است که تجهیزات مدرن، مواد و فناوری های مختلف برای پردازش و تولید محصولات پلاستیکی را به نمایش می گذارد. نمایشگاه دائما در حال رشد و مخاطبان هدف منحصر به فرد شرایط مطلوبی را برای تعامل شرکای تجاری، توسعه تجارت و رشد صنعت پلیمر در روسیه ایجاد می کند. سالانه از سال 2010 همزمان با نمایشگاه بین المللی قالب ها و قالب ها، تجهیزات و فناوری های تولید .محصولات روزمولد برگزار می شود.
Rosplast + Rosmould
زنجیره کامل تولید در یک سایت از ایده تا محصول نهایی است.
شرکت مدیریت تجارت پارس کارن با مجوز سازمان توسعه تجارت مجری برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه روس پلاست است.


جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این نمایشگاه به لینک بالا مراجعه فرمایید.
یا با ما تماس بگیرید.

آرشیو نمایشگاه های برگزار شده

اخبار و اطلاعیه ها

مقالات

مراکز نمایشگاهی مسکو

مسکو دارای چندین مرکز نمایشگاهی دائمی است که سالانه میزبان صدها نمایشگاه و رویداد داخلی و بین‌المللی هستند. Expocentre اکسپوسنتر ، که

ادامه مطلب »
دسته بندی نشده

مسکو- ایرنا- معاون سیاسی وزارت امور خارجه در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی صنعت حلال کازان در جمهوری تاتارستان، از پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه بازدید کرد و پای حرف دل تاجران ایرانی نشست.

به گزارش ایرنا،‌ علی باقری که بنا به دعوت رسمی رستم مینیخانوف رئیس‌ جمهوری تاتارستان روسیه برای شرکت در پانزدهمین

ادامه مطلب »
اخبار

برگزاری جلسه مشترک کاظم جلالی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه با معاون استاندار اِسوردلوفسک و فعالان اقتصادی و تجار ایرانی و روس

کاظم جلالی سفیر کشورمان در فدراسیون روسیه ظهر روز ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ در حاشیه اجلاس کازان ۲۰۲۴ با معاون استاندار

ادامه مطلب »