همکاری هتل ردیسون کالکشن مسکو با شرکت پارس کارن

همکاری هتل ردیسون کالکشن مسکو با شرکت پارس کارن برای ساماندهی هیئت‌های تجاری ایران در روسیه

هتل رادیسون کالکشن مسکو هتل لوکس 5 ستاره در تقاطع ‏Kutuzovskiy Prospekt‏ و ‏Novy Arbat‏ قرار گرفته و در واقع یک آسمان‌خراش سبک ‏استالینی را اشغال می‌کند.

در این هتل امکان استفاده از ‏WiFi‏ رایگان، استخر سرپوشیده و امکانات اسپا وجود دارد.‏

اتاق‌های هتل سلطنتی رادیسون دارای دکوری زیبا و مبلمانی کلاسیک هستند، بعضی از آن‌ها رو به شهر و برخی دیگر دید به ‏حیاط داخلی دارند.

سقف اتاق‌ها بلند است و برخی از اتاق‌ها حتی فضای نشیمن مجزایی نیز دارند، ضمن این‌که تمام اتاق‌ها ‏مجهز به تلویزیون صفحه تخت هستند.‏

رستوران ‏Veranda ‌‏ غذاهای مدیترانه‌ای و کلاسیک بین‌المللی را سرو می‌کند و رستوران ‏Farsi، منوی غذای ایرانی ارائه می‌‏دهد. مهمانان می‌توانند به صورت 24 ساعته از اسنک‌های سبک و عصرانه کافه لابی هتل لذت ببرند.

معرفی کامل هتل ردیسون کالکشن را به همراه تصاویری از این هتل در ویدیوی زیر مشاهده می‌کنید.

پس از ورزش در باشگاه بدنسازی، مهمانان می‌توانند در سونا یا حمام اسپا به استراحت بپردازند. همچنین امکان رزرو خدمات ‏ماساژ نیز وجود دارد.

زمین تنیس در طول تابستان و زمین پاتیناژ در طول زمستان در دسترس مهمانان قرار دارند. سفر در طول ‏رودخانه ‏Moskva ‌‏ در تمام طول سال امکان‌پذیر است.‏ کرملین و میدان سرخ در فاصله 3.5 کیلومتری از هتل قرار گرفته‌اند.

ایستگاه قطار ‏Kiyevsky ‌‏ که ارتباط با فرودگاه بین‌‏المللی ‏Vnukovo ‌‏ را فراهم می‌کند در فاصله‌ای کمتر از یک کیلومتر تا هتل واقع شده است.