اخبار, نمایشگاه روپلاستیکا, نمایشگاه روسپلاست

افتتاح پاویون ایران در نمایشگاه روسپلاست روسیه

روز سه شنبه ۲۹ خردادماه پاویون ایران با حضور حسین ملکی کاردارسفارت ایران در روسیه، محسن رحیمی رایزن بازرگانی ایران در روسیه ، فرید دوستی نماینده شرکت ملی صنایع پتروشیمی افتتاح گردید.
در پنل « تغییرات جهانی، اولویت های ملی و چشم انداز همکاری» که در روز نخست نمایشگاه روس پلاست روسیه برگزار شد، ملکی کاردار سفارت ایران در روسیه ضمن اشاره به روند رو به رشد همکاری‌های دو کشور، به برخی از چالش های موجود در تجارت فی‌مابین پرداخت و ابراز امیدواری کرد با توجه به ظرفیت و پتانسیل های موجود، شاهد افزایش روزافزون حجم تجارت بین دو کشور باشیم.
ملکی که در ابتدای سخنرانی از شهدای خدمت در سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور فقید و همراهان ایشان یاد کرده بود، در ادامه سخنانش نقش و جایگاه حوزه پتروشیمی در تجارت خارجی کشور را مهم ارزیابی و به همکاری دو کشور در این بخش اشاره کرد.
در این پنل علاوه بر کاردار سفارت ایران، فرید دوستی، نماینده شرکت ملی صنایع پتروشیمی، نماینده مرکز صادرات روسیه در ایران، نائب رییس اتحادیه شیمیدانان روسیه، رییس شورای اتحادیه پردازشگران پلاستیک، نائب رییس انجمن رزین های مصنوعی چین نیز حضور داشتند و به ایراد سخنرانی پرداختند.
در روس پلاست امسال، جمهوری اسلامی ایران در قالب یک پاویون ملی با متراژ حدود ۷۵۰ مترمربع و متشکل از شرکت های پتروشیمی آریاساسول، جم، شازند، مارون، تبریز ، مدیران پلیمر و زنیت ظرفیت های کشور در این حوزه را به معرض دید بازدیدکنندگان از کشورهای مختلف قرار داد.
این نمایشگاه از تاریخ ۲۹ لغایت ۳۱ خردادماه در مرکزنمایشگاهی کروکاس مسکو برگزارمیگردد.
شرکت مدیریت تجارت پارس کارن مجری برگزاری نمایشگاه دراین رویداد میباشد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *