اخبار

تاکید وزیر صمت بر نقش میربیزنس بانک ملی در رشد تجارت ایران با کشورهای اوراسیا

اخبار پولی مالی_ کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا از ظرفیت اقتصادی فراوانی برخوردارند که تجار و فعالان اقتصادی کشور می توانند به خوبی از این فرصت ها استفاده کنند.

به گزارش اخبار پولی مالی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، عباس علی آبادی وزیر صمت در دومین نمایشگاه تخصصی اوراسیا ضمن تقدیر از نقش میربیزنس بانک در گسترش روابط اقتصادی میان ایران و کشورهای عضو این اتحادیه،گفت: کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا از ظرفیت اقتصادی فراوانی برخوردارند که تجار و فعالان اقتصادی کشور می توانند به خوبی از این فرصت ها استفاده کنند.

علی آبادی با حضور در غرفه بانک ملی در این نمایشگاه، گفت: میربیزنس بانک ملی ایران از گذشته خدمات گسترده ای به فعالان اقتصادی ارائه داده است و در رونق تجارت با کشور روسیه و سایر کشورهای اوراسیا، نقش تعیین کننده ای داشته است.

علی آبادی تاکید کرد: با اراده سیاسی دو کشور ایران و روسیه برای تقویت همکاری های اقتصادی، میربیزنس بانک ملی هم نقش پر رنگ تری در تجارت دو کشور بر عهده دارد.

محمد حزار مدیر عامل میربیزنس بانک ملی ایران نیز در این دیدار ضمن تشریح عملکرد این بانک بر آمادگی میربیزنس بانک برای گسترش خدمات بانکی در جهت تسهیل تجارت میان ایران و کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا تاکید کرد.

گفتنی است دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا از امروز به مدت چهار روز در تهران آغاز بکار کرده است. در این نمایشگاه بیش از ۱۰۰ شرکت صادراتی ایران در حوزه‌های انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی، محصولات کشاورزی، خودرو، مناطق آزاد، صنعت، دانش بنیان و … حضور دارند.

همچنین شرکت‌هایی از کشور‌های روسیه، ارمنستان، قزاقستان در قالب پاویون و غرفه‌های اختصاصی در این نمایشگاه حضور دارند. هیات‌های تجاری کشور‌های قرقیزستان و بلاروس نیز از این نمایشگاه بازدید می‌کنند.

بانک ملی ایران نیز در روز دوم این نمایشگاه در قالب یک پنل به معرفی فرصت ها،امکانات و خدمات این بانک به شرکت کنندگان می پردازد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *