اخبار

ضیافت شام در اولین روز حضور هیات تجاری شرکت های نفتی بلاروس در ایران

ضیافت شام با حضور دیمیتری کالتسوف سفیر بلاروس در ایران وهیات تجاری نفتی بلاروسی و همچنین سیحون رایزن بازرگانی ایران در بلاروس ، مدیران شرکت صنایع ملی پتروشیمی و ایدرو روز چهارشنبه مورخه ۱۹ اردیبهشت در رستوران «اسپیو» درکه توسط شرکت پارس کارن برگزار شد.
در این ضیافت کالتسوف سفیر بلاروس در ایران ضمن تشکر از میهمان نوازی ایرانیان و بخصوص شرکت پارس کارن برای این ضیافت ، ابراز داشت: برگزاری چنین مراسم هایی صمیمی به توسعه روابط اقتصادی بین تجار خیلی کمک خواهد کرد .
ایشان اضافه کردند اخیرا هیات های تجاری زیادی از بلاروس به ایران برای حضور در نمایشگاههای ایران اعزام شده اند و امیدواریم رفت و آمدهای تجار دو کشور روز بروز افزایش پیدا کند.
همچنین عبدالرضا جعفری مدیرعامل شرکت پارس کارن ضمن خوش آمدگویی به میهمانان ، از افتتاح مرکز تجاری ایران در بلاروس با مجوزسازمان توسعه تجارت و هماهنگی سفارت ایران در بلاروس در آینده نزدیک خبر داد.
مرکز تجاری ایران در بلاروس توسط شرکت پارس کارن در اول تیرماه در مینسک رسما افتتاح خواهد شد.
این مرکز وظیفه معرفی کالای ایرانی ، بازاریابی برای کالاهای ایرانی، نمایشگاه دائمی، پیگیری کننده مذاکرات شرکت های ایرانی، ارائه خدمات حقوقی و امور قراردادها با وکلای بلاروسی، مالی و فاینانسی، ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی، اخذ مجوز های کار در بلاروس و اقامتی، رفع مشکلات صدور ویزای تجار ، لجستیک وحمل ونقل و بیمه کالا، خدمات ترخیص گمرکی، اخذ استاندارهای لازم برای وارادت کالا به بلاروس،ایجاد پاویون های ملی در نمایشگاههای موثر بلاروس، ارائه گزارش تجاری از صادرات و واردات به تجار ،ترجمه، ارتباط با اتاق بازرگانی بلاروس ، تشکل های اقتصادی و وزارتخانه های مربوطه در جهت توسعه صادرات غیرنفتی وتسهیل تجارت با بلاروس با هماهنگی سفارت و رایزن بازرگانی ایران در بلاروس را بر عهده خواهد داشت.
مرکز تجاری ایران در بلاروس در مرکز شهر مینسک در یکی از خیابانهای اصلی واقع گردیده است و با این مرکز شرکت های ایرانی نیازی به تاسیس شرکت و راه اندازی دفتر واستخدام کارمند در بلاروس نخواهند داشت و این مرکز تمام این مسئولیت ها را بر عهده خواهد داشت.
حضور کارشناسان بازاریابی مسلط به زبان روسی فارسی وانگلیسی در این مرکز از نکات موثر میباشد.
Eurasia Expo

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *