نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو روپلاستیکا (RUPLASTICA)

رویداد پیش رو : 4 الی 7 بهمن 1401 مسکو

نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو روپلاستیکا (RUPLASTICA)

این نمایشگاه که بیست و پنج دوره قبل با نام اینتر پلاستیکا( Interplastica)  فعالیت می کرده است در دوره بیشت و ششم خود به  روپلاستیکا  تغییر یافته است 
 
 این نمایشگاه از٠۴ الی ٠٧ بهمن ١۴٠١ در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو(RUPLASTICA) نمایشگاه تجاری پیشرو برای پلاستیک و صنایع پلاستیکی در روسیه و منطقه اروپای شرقی است.
 
 این نمایشگاه، یک بستر فکری بسیار عالی، برای تأثیر استوار در برقراری ارتباطات کسب و کارها با یکدیگر در بازار روسیه است و یک فرصت ایده آل برای شرکت های با رویکرد صادراتی نیز، محسوب می شود. ١٩,٠٠٠ بازدید کننده تجاری از تمام مناطق روسیه و کشورهای مشترک المنافع با حضور در آخرین دوره از این نمایشگاه، با ٦٩٢ غرفه دار، از ٣٢ کشور دیدار کردند و به اطلاعات بیشتری در مورد فن آوری های نوین از طریق متخصصان پلاستیک و صنایع پلاستیکی، دست یافتند.
 
 در نمایشگاه صنعت پلاستیک روسیه، گروه قابل توجه ای از محصولات و خدمات نوآورانه، بار دیگر نشان داده خواهند شد و هنوز هم پتانسیل بازار قابل توجه ای دارند. برای ساخت علامت تجاری تان بازدید از نمایشگاه روسیه را از دست ندهید و برای تعهد به فرصت های کشورتان، به دنبال پاداش برای خود باشید.
شرکت مدیریت تجارت پارس کارن بعنوان مجری پاویون ایران با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران ساماندهی پاویون و هیات تجاری ایران را عهده دار خواهند بود.
نمایشگاه روپلاستیکا

آرشیو نمایشگاه های برگزار شده

اخبار و اطلاعیه های نمایشگاه روپلاستیکا