نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو روپلاستیکا (RUPLASTICA)

رویداد پیش رو : 18-16 خرداد 1402 / 8-6 June, 2023

نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو روپلاستیکا (RUPLASTICA)

این نمایشگاه که بیست و پنج دوره قبل با نام اینتر پلاستیکا (Interplastica)  فعالیت کرده است در دوره بیست و ششم خود به  روپلاستیکا  تغییر یافته است.
 
نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو (RUPLASTICA) نمایشگاه تجاری پیشرو برای پلاستیک و صنایع پلاستیکی در روسیه و منطقه اروپای شرقی است.
 
این نمایشگاه، یک بستر فکری بسیار عالی، برای تأثیر استوار در برقراری ارتباطات کسب‌وکارها با یکدیگر در بازار روسیه است و یک فرصت ایده‌آل برای شرکت‌های با رویکرد صادراتی نیز، محسوب می‌شود. ١٩,٠٠٠ بازدیدکننده تجاری از تمام مناطق روسیه و کشورهای مشترک المنافع با حضور در آخرین دوره از این نمایشگاه، با ٦٩٢ غرفه‌دار، از ٣٢ کشور دیدار کردند و به اطلاعات بیشتری در مورد فن‌آوری‌های نوین از طریق متخصصان پلاستیک و صنایع پلاستیکی، دست یافتند.
 
در نمایشگاه صنعت پلاستیک روسیه، گروه قابل توجه‌ای از محصولات و خدمات نوآورانه، بار دیگر نشان داده خواهند شد و هنوز هم پتانسیل بازار قابل توجه‌ای دارند. برای ساخت علامت تجاری‌تان بازدید از نمایشگاه روسیه را از دست ندهید و برای تعهد به فرصت‌های کشورتان، به دنبال پاداش برای خود باشید.
 
شرکت مدیریت تجارت پارس کارن به‌عنوان مجری پاویون ایران با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ساماندهی پاویون و هیئت تجاری ایران را عهده‌دار خواهند بود.

برای دیدن پوستر در اندازه بزرگ‌تر روی آن کلیک کنید.

نمایشگاه  صنعت پلاستیک مسکو

روس‌پلاست نمایشگاه حرفه‌ای پیشرو برای صنعت پلاستیک است. در این نمایشگاه زنجیره تولید کامل در یک مکان ارائه شده است. این رویداد اصلی‌ترین محل ملاقات رهبران این صنعت است. مدیران و متخصصان شرکت‌های مجری که پیمانکاران پروژه‌های خاص هستند، از نمایشگاه پلاستیک مسکو بازدید می‌کنند.

این برنامه محل ملاقات اصلی همه بازیکنان کلیدی صنعت پلاستیک جهان است. بازدیدکنندگان از صنایعی مانند بسته‌بندی، کالاهای مصرفی، اتوماسیون تولید، خودروسازی، صنایع شیمیایی، الکترونیک و مهندسی برق، ساخت‌وساز و همچنین صنعت هوافضا، لوازم خانگی و صنایع پزشکی در نمایشگاه پلاستیک مسکو حضور دارند.

این میزان تنوع بازدیدکننده، نشان از اهمیت و جایگاه برجسته نمایشگاه روس‌پلاست در میان صنعتگران سایر صنایع دارد.

برنامه‌های جانبی نمایشگاه

برگزاری برنامه های جانبی از شاخصه های هر رویداد نمایشگاهی در دنیا است. انجمن پلاستیک (PlastForum)، برنامه ای است که باید در آن شرکت کنید. بازیگران کلیدی این صنعت مهمترین موضوعات را در رابطه با صنعت پلاستیک در شرایط موجود جهانی مطرح خواهند کرد.

انجمن پلاستیک (PlastForum) به شما کمک می‌کند تا پاسخ سؤالات متعددی را به دست آورید. چگونه یک تجارت را شکل دهیم؟ شرکای قابل اعتماد در حال حاضر چه کسانی هستند؟ تجربه شرکت های دیگر چیست؟ چه اهداف و وظایفی در درجه اول قرار می‌گیرند؟

انجمن پلاستیک (PlastForum) با ویژگی‌های مبتنی بر علم و کاربرد، مباحثی را در جریان نمایشگاه پلاستیک مسکو برگزار می‌کند.

 

برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر، فرم زیر را پر کنید:

آرشیو نمایشگاه‌های برگزار شده

آرشیو نمایشگاه‌های برگزار شده

اخبار و اطلاعیه های نمایشگاه روپلاستیکا