نمایشگاه روپلاستیکا (RUPLASTICA)

رویداد پیش رو : 18-16 خرداد 1402 / 8-6 June, 2023

نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو روپلاستیکا (RUPLASTICA)

این نمایشگاه که بیست و پنج دوره قبل با نام اینتر پلاستیکا (Interplastica)  فعالیت کرده است در دوره بیست و ششم خود به  روپلاستیکا  تغییر یافته است.
 
نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو (RUPLASTICA) نمایشگاه تجاری پیشرو برای پلاستیک و صنایع پلاستیکی در روسیه و منطقه اروپای شرقی است.
 
این نمایشگاه، یک بستر فکری بسیار عالی، برای تأثیر استوار در برقراری ارتباطات کسب‌وکارها با یکدیگر در بازار روسیه است و یک فرصت ایده‌آل برای شرکت‌های با رویکرد صادراتی نیز، محسوب می‌شود. ١٩,٠٠٠ بازدیدکننده تجاری از تمام مناطق روسیه و کشورهای مشترک المنافع با حضور در آخرین دوره از این نمایشگاه، با ٦٩٢ غرفه‌دار، از ٣٢ کشور دیدار کردند و به اطلاعات بیشتری در مورد فن‌آوری‌های نوین از طریق متخصصان پلاستیک و صنایع پلاستیکی، دست یافتند.
 
در نمایشگاه صنعت پلاستیک روسیه، گروه قابل توجه‌ای از محصولات و خدمات نوآورانه، بار دیگر نشان داده خواهند شد و هنوز هم پتانسیل بازار قابل توجه‌ای دارند. برای ساخت علامت تجاری‌تان بازدید از نمایشگاه روسیه را از دست ندهید و برای تعهد به فرصت‌های کشورتان، به دنبال پاداش برای خود باشید.
 
شرکت مدیریت تجارت پارس کارن به‌عنوان مجری پاویون ایران با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ساماندهی پاویون و هیئت تجاری ایران را عهده‌دار خواهند بود.

آرشیو نمایشگاه‌های برگزار شده

آرشیو نمایشگاه‌های برگزار شده

اخبار و اطلاعیه های نمایشگاه روپلاستیکا