نمایشگاه روپلاستیکا

نمایشگاه روپلاستیکا، سال 1401

نمایشگاه روپلاستیکا

شرکت مدیریت تجارت پارس کارن به‌عنوان مجری پاویون ایران با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ساماندهی پاویون و هیئت تجاری ایران را عهده‌دار بود.

نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو روپلاستیکا (RUPLASTICA) 1401

این نمایشگاه که بیست‌وپنج دوره قبل با نام اینترپلاستیکا (Interplastica) فعالیت می‌کرده است در دوره بیست‌وششم خود به «روپلاستیکا» تغییر یافته است.

این نمایشگاه از ٠۴ الی ٠٧ بهمن ١۴٠١ در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می‌شود. نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو (RUPLASTICA) نمایشگاه تجاری پیشرو برای پلاستیک و صنایع پلاستیکی در روسیه و منطقه اروپای شرقی است.

این نمایشگاه، یک بستر فکری بسیار عالی، برای تأثیر استوار در برقراری ارتباطات کسب‌وکارها با یکدیگر در بازار روسیه است و یک فرصت ایده‌آل برای شرکت‌های با رویکرد صادراتی نیز محسوب می‌شود. ١٩,٠٠٠ بازدیدکننده تجاری از تمام مناطق روسیه و کشورهای مشترک‌المنافع با حضور در آخرین دوره از این نمایشگاه، با ٦٩٢ غرفه‌دار، از ٣٢ کشور دیدار کردند و به اطلاعات بیشتری در مورد فن‌آوری‌های نوین از طریق متخصصان پلاستیک و صنایع پلاستیکی، دست یافتند.

در نمایشگاه صنعت پلاستیک روسیه، گروه قابل توجه‌ای از محصولات و خدمات نوآورانه، بار دیگر نشان داده خواهند شد و هنوز هم پتانسیل بازار قابل توجه‌ای دارند. برای ساخت علامت تجاری‌تان، بازدید از نمایشگاه روسیه را از دست ندهید و برای تعهد به فرصت‌های کشورتان، به دنبال پاداش برای خود باشید.

گالری عکس نمایشگاه روپلاستیکا 1401

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *