نمایشگاه اوراسیا

اولین همایش دومین نمایشگاه اوراسیا در روسیه برگزار شد

اولین همایش دومین نمایشگاه اوراسیا

علی‌رضا جعفری رئیس هیئت مدیره شرکت مدیریت تجارت پارس کارن و مجری دومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی اوراسیا در این نشست اعلام کرد: این نمایشگاه با مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت جمهوری اسلامی ایران به مدت چهار روز از 13 تا 16 آذرماه 1402 با هدف توسعه مناسبات تجاری ایران و اتحادیه اوراسیا در تهران برگزار خواهد شد.

علی‌رضا جعفری با بیان اینکه این نمایشگاه بین‌المللی در تقویم رسمی نمایشگاهی ایران قرار دارد، گفت: دومین دوره این نمایشگاه با توجه به رویکرد دولت سیزدهم در زمینه نگاه به کشورهای منطقه و توسعه مناسبات با همسایگان با کیفیت بالاتری نسبت به دوره نخست در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: این نمایشگاه در حوزه های نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع شیمیایی، صنعت خودرو و قطعه سازی، محصولات کشاورزی و مواد غذایی، گردشگری، دارو تجهیزات پزشکی، بانک، بیمه و صندوق‌های حمایت، دانش بنیان و فناوری‌های نوین، حمل و نقل ریلی، دریایی، جاده‌ای و هوایی،‌ تکنولوژی و صنعت برپا می‌شود.

مجری دومین نمایشگاه تخصصی اوراسیا ادامه داد: در نشست‌های جنبی این نمایشگاه نیز به صورت تخصصی مسائلی همچون توسعه روابط اقتصادی با اوراسیا، سازمان همکاری شانگهای و کشورهای منطقه خلیج فارس؛‌ گمرک، حمل و نقل و کریدور سبز و نقش بانک و صندوق‌های ضمانت صادرات در توسعه مبادلات تجاری بررسی می‌شود.

جعفری گفت: بررسی نقش دانشگاه‌های کشورها در تجاری‌سازی علم و مناسبات اقتصادی و نقش گردشگری در روابط فرهنگی میان ملت‌ها از دیگر موضوعات این نمایشگاه بین‌المللی است.

شرکت مدیریت تجارت پارس کارن مجری برگزارکننده دومین نمایشگاه اوراسیا در ایران است و این نمایشگاه از ۱۳ تا۱۶ در تهران برگزار می‌شود.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *