نمایشگاه اوراسیا

2023 حضور علی‌رضا جعفری، رئیس ستاد نمایشگاه اوراسیا در مجمع اقتصادی سنت پترزبورگ

پارس کارن در فوروم سن‌پترزبورگ

مجمع بین‌المللی اقتصادی سن‌پترزبورگ (SPIEF) در تاریخ ۱۴ تا ۱۷ جون برگزار شد.

در این مراسم جناب آقای مهرداد بذرپاش وزیر محترم راه و شهرسازی، کاظم جلالی سفیر ایران درمسکو، دستیار وزیر امورخارجه و مدیرکل اوراسیای وزارت امور خارجه، رئیس سازمان بنادر و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و رئیس مرکز امور بین‌الملل وزارت راه و شهرسازی هم حضور داشتند.

جناب آقای دکتر علی‌رضا جعفری رئیس هیئت مدیره شرکت پارس کارن به عنوان رئیس ستاد نمایشگاه اوراسیا حضور داشتند. رادیو کامسامولسکایا پراودا با علی‌رضا جعفری مصاحبه کردند.

علی‌رضا جعفری، رئیس ستاد نمایشگاه اوراسیا
علی‌رضا جعفری، رئیس ستاد نمایشگاه اوراسیا در فوروم سن‌پترزبورگ

دکتر علی‌رضا جعفری در حاشیه اجلاس اقتصادی سنت پترزبورگ در میهمانی فرماندار سنت پترزبورگ جناب آقای الکساندر بگلوف شرکت کردند و از ایشان برای حضور در نمایشگاه اوراسیا تهران ۲۰۲۳ دعوت کردند.

همچنین در دیدار با آقای ماکسیم سوکولوف مدیرعامل خودروسازی آفتواز در خصوص حضور این خودروساز روسیه در نمایشگاه اوراسیا تهران، گفتگو کردند. رئیس هیئت مدیره پارس کارن در صحبت با ولادیمیر ایواننکو معاون مدیرعامل پروژه‌‌های بین‌الملل گاز پروم نفت برای حضور این شرکت در نمایشگاه اوراسیا رایزنی کردند.

فوروم اقتصادی سن‌پترزبورگ
فوروم اقتصادی سن‌پترزبورگ
مصاحبه با علی‌رضا جعفری
مصاحبه با علی‌رضا جعفری، رئیس ستاد نمایشگاه اوراسیا

علی‌رضا جعفری در دیدار با اولگ کربوچنکو وزیر صنعت و نفت تاتارستان در رابطه با حضور کشور تاتارستان در نمایشگاه اوراسیا رایزنی‌های لازم را انجام دادند. همچنین ایشان از جناب آقای اولگ گازمانوف خواننده سنتی و محبوب روسیه برای حضور در نمایشگاه اوراسیا دعوت به عمل آورند و این هنرمند بزرگ روس در رابطه با ایران گفت: ایران یک امپراطوری بزرگ بوده و بسیار مشتاق هستم این کشورا را از نزدیک ببینم و با فرهنگ و هنر آن بیشتر آشنا گردم.

لازم به اشاره است نمایشگاه اوراسیا قرار است با حضور ۲۳ کشور از اتحادیه اقتصادی اوراسیا، سازمان همکاری شانگهای و کشورهای حاشیه خلیج فارس در تاریخ ۱۳ لغایت ۱۶ آذرماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردد. شرکت مدیریت تجارت پارس کارن مجری برگزارکننده دومین نمایشگاه اوراسیا در ایران است و این نمایشگاه از ۱۳ تا ۱۶ در تهران برگزار می‌شود.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *